Aktualności

Twierdza Boyen w Giżycku zdobyta

27.09.2016 W minioną sobotę, na terenie Twierdzy Boyen w Giżycku, ponad 900. uczestników wzięło udział w kolejnej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami – Runmageddon. Oczywiście niezwykle silna, dobrze zmotywowana i przygotowana drużyna firmy Abena Polska wzięła udział w zawodach. Na sześciokilometrowej trasie organizatorzy rozstawili ponad 30 przeszkód.

Czytaj więcej...


W czwartek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

20.09.2016 W dniach 22-24.09.2016 w Łodzi, już po raz 24. odbędą się Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – Rehabilitacja 2016. Wszystkich gości i zwiedzających serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Abena Polska (nr 9), na którym można będzie spotkać się ze specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przybliżą Państwu ofertę produktową naszej firmy.

Czytaj więcej...


Pożegnanie lata z PDD w Gdańsku

30.08.2016 W sobotę 27. sierpnia odbyła się jubileuszowa edycja ”Pożegnania lata z PDD”. Na spotkaniu w gdańskiej karczmie „Wróblówka” nie mogło zabraknąć stoiska, na którym zaprezentowaliśmy nasze produkty.

Czytaj więcej...


Coraz głośniej o inkontynencji!

21.06.2016 W tym tygodniu o inkontynencji jest i będzie bardzo dużo i głośno. Wczoraj Abena Polska uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie „UroConti”, które stara się przybliżyć istotę problemu nietrzymania moczu. Ogólnopolska Konferencja w Warszawie zbiega się z rozpoczynającym się dzisiaj Światowym Tygodniem Inkontynencji organizowanym przez WFIP.

Czytaj więcej...