Aktualności

DPS św. Józefa w Mieni - "Śpiewać każdy może 2016"

13.06.2016 Ponad pół tysiąca uczestników, reprezentanci z dwóch województw oraz liczni przedstawiciele z domów pomocy, administracji publicznej i samorządowej wzięło udział w XII Edycji Pikniku Integracyjnego w Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...


Weekendowe szkolenie na Mazurach

09.06.2016 W miniony weekend w Mikołajkach odbyło się szkolenie produktowe zorganizowane przez firmę Abena Polska. Klienci DPS’ów i sklepów medycznych z województwa podlaskiego i mazowieckiego mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą produktów dostępnych w naszym portfolio. Dużo nowej, przydatnej wiedzy, praktyczne informacje, znakomita pogoda i dobra zabawa, tak w skrócie można podsumować szkolenie w Mikołajkach.

Czytaj więcej...


„Dzień pęcherza neurogennego” w Warszawie

01.06.2016 30.05.2016 w Warszawie odbył się kongres pt. „Dzień pęcherza neurogennego”, zorganizowany dla pacjentów z chorobą, która co roku dotyka coraz więcej osób w Polsce. Problemy który, każdego dnia tworzy wiele barier fizycznych i psychicznych. Kongres ma na celu nagłośnienie choroby, przedstawienie raportu z badań oraz wyznaczeniu kierunków działań w celu poprawy sytuacja osób dotkniętych problemem pęcherza neurogennego oraz ich rodzin i najbliższych.

Czytaj więcej...


Promocja z okazji Dnia Dziecka

24.05.2016 Kup dowolne opakowanie pieluszek lub pieluchomajtek Bambo Nature, a oliwkę do ciała dostaniesz gratis! Promocja trwa do 1. czerwca i obejmuje produkty dostępne tylko w naszym sklepie internetowym (https://www.abenasklep.pl/)

Czytaj więcej...