Aktualności

Grupa Frantex-Abena obchodzi 40-lecie działalności. Bon anniversaire!

13.05.2016 W 1975 roku firma Frantex SARL rozpoczyna swoją działalność w sektorze produkcji włóknin. Francuskie przedsiębiorstwa z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku. Efektem tego jest m.in. nawiązanie współpracy i realizowanie pierwszych zleceń dla Grupy Saekko Bambo A/S (od 2000 r – Grupa Abena). Jest rok 1984.

Czytaj więcej...


Abena Polska na konferencji w Gdańsku – galeria zdjęć

29.04.2016 „Ku zdrowej i bezpiecznej starości”, takie hasło przyświecało jednodniowej konferencji zorganizowanej przez komisję ds. Opieki Długoterminowej i Komisję ds. Leczenia Ran, działające przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Oczywiście Abena Polska była obecna, a nasze stoisko produktowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników i gości spotkania.

Czytaj więcej...


Abena Polska na XIV Konferencji opieki długoterminowej w Gdańsku

28.04.2016 Trzeba przyznać, że kwiecień jest bardzo ciekawy i obfitujący w interesujące wydarzenia. Był Salmed w Poznaniu, następnie udział w konferencji PSSE w Wiśle i w Dniach Skandynawskich w Szczecinie. Dziś zaś rozpoczęliśmy konferencję organizowaną przez OIPiP w Gdańsku.

Czytaj więcej...


Abena Polska weźmie udział w XIV Konferencji opieki długoterminowej w Gdańsku

26.04.2016 Już w najbliższy czwartek w Hospicjum im. Ks. Edwarda Dutkiewicza w Gdańsku, pod hasłem „ Ku zdrowej i bezpiecznej starości”, odbędzie się XIV Konferencja opieki długoterminowej. Spotkanie organizowane jest przez Komisję ds. Opieki Długoterminowej i Komisję ds. Leczenia Ran, działające przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

Czytaj więcej...