Aktualności

Pożegnanie lata z PDD w Gdańsku

30.08.2016 W sobotę 27. sierpnia odbyła się jubileuszowa edycja ”Pożegnania lata z PDD”. Na spotkaniu w gdańskiej karczmie „Wróblówka” nie mogło zabraknąć stoiska, na którym zaprezentowaliśmy nasze produkty.

Czytaj więcej...


Coraz głośniej o inkontynencji!

21.06.2016 W tym tygodniu o inkontynencji jest i będzie bardzo dużo i głośno. Wczoraj Abena Polska uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie „UroConti”, które stara się przybliżyć istotę problemu nietrzymania moczu. Ogólnopolska Konferencja w Warszawie zbiega się z rozpoczynającym się dzisiaj Światowym Tygodniem Inkontynencji organizowanym przez WFIP.

Czytaj więcej...


DPS św. Józefa w Mieni - "Śpiewać każdy może 2016"

13.06.2016 Ponad pół tysiąca uczestników, reprezentanci z dwóch województw oraz liczni przedstawiciele z domów pomocy, administracji publicznej i samorządowej wzięło udział w XII Edycji Pikniku Integracyjnego w Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...


Weekendowe szkolenie na Mazurach

09.06.2016 W miniony weekend w Mikołajkach odbyło się szkolenie produktowe zorganizowane przez firmę Abena Polska. Klienci DPS’ów i sklepów medycznych z województwa podlaskiego i mazowieckiego mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą produktów dostępnych w naszym portfolio. Dużo nowej, przydatnej wiedzy, praktyczne informacje, znakomita pogoda i dobra zabawa, tak w skrócie można podsumować szkolenie w Mikołajkach.

Czytaj więcej...