Aktualności

Abena Polska wyróżniona na konferencji w Toruniu

23.05.2016 W miniony weekend w Toruniu odbyła się XVI Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej „Hospicjum 2016”, połączona z XIV Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii, podczas której w kategorii "Higiena i pielęgnacja" zostały wyróżnione produkty chłonne firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...


Jutro w Toruniu rusza konferencja „Hospicjum 2016”

19.05.2016 W piątek i sobotę jesteśmy w Toruniu na XVI Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej „Hospicjum 2016”, połączonej z XIV Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj więcej...


Kolejna Królewska wizyta…tym razem w Wielkiej Brytanii

16.05.2016 Królewskie ścieżki ostatnio dość często krzyżują się z działalnością firmy Abena w Europie. W sierpniu zeszłego roku Królewska Para Danii odwiedziła zakład produkcyjny w Aabenraa. Kilka tygodni temu, przy „ogromnym udziale rękawiczek firmy Abena” na świat przyszedł Książe Oscar, następca tronu Szwecji. A teraz "królewski news" prosto z Wysp Brytyjskich.

Czytaj więcej...


Grupa Frantex-Abena obchodzi 40-lecie działalności. Bon anniversaire!

13.05.2016 W 1975 roku firma Frantex SARL rozpoczyna swoją działalność w sektorze produkcji włóknin. Francuskie przedsiębiorstwa z roku na rok umacnia swoją pozycję na rynku. Efektem tego jest m.in. nawiązanie współpracy i realizowanie pierwszych zleceń dla Grupy Saekko Bambo A/S (od 2000 r – Grupa Abena). Jest rok 1984.

Czytaj więcej...