Aktualności

Promocja z okazji Dnia Dziecka

24.05.2016 Kup dowolne opakowanie pieluszek lub pieluchomajtek Bambo Nature, a oliwkę do ciała dostaniesz gratis! Promocja trwa do 1. czerwca i obejmuje produkty dostępne tylko w naszym sklepie internetowym (https://www.abenasklep.pl/)

Czytaj więcej...


Abena Polska wyróżniona na konferencji w Toruniu

23.05.2016 W miniony weekend w Toruniu odbyła się XVI Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej „Hospicjum 2016”, połączona z XIV Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii, podczas której w kategorii "Higiena i pielęgnacja" zostały wyróżnione produkty chłonne firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...


Jutro w Toruniu rusza konferencja „Hospicjum 2016”

19.05.2016 W piątek i sobotę jesteśmy w Toruniu na XVI Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej „Hospicjum 2016”, połączonej z XIV Ogólnopolskim Forum Onkologii i Psychoonkologii. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj więcej...


Kolejna Królewska wizyta…tym razem w Wielkiej Brytanii

16.05.2016 Królewskie ścieżki ostatnio dość często krzyżują się z działalnością firmy Abena w Europie. W sierpniu zeszłego roku Królewska Para Danii odwiedziła zakład produkcyjny w Aabenraa. Kilka tygodni temu, przy „ogromnym udziale rękawiczek firmy Abena” na świat przyszedł Książe Oscar, następca tronu Szwecji. A teraz "królewski news" prosto z Wysp Brytyjskich.

Czytaj więcej...