Aktualności

Abena Polska na konferencji w Gdańsku – galeria zdjęć

29.04.2016 „Ku zdrowej i bezpiecznej starości”, takie hasło przyświecało jednodniowej konferencji zorganizowanej przez komisję ds. Opieki Długoterminowej i Komisję ds. Leczenia Ran, działające przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Oczywiście Abena Polska była obecna, a nasze stoisko produktowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników i gości spotkania.

Czytaj więcej...


Abena Polska na XIV Konferencji opieki długoterminowej w Gdańsku

28.04.2016 Trzeba przyznać, że kwiecień jest bardzo ciekawy i obfitujący w interesujące wydarzenia. Był Salmed w Poznaniu, następnie udział w konferencji PSSE w Wiśle i w Dniach Skandynawskich w Szczecinie. Dziś zaś rozpoczęliśmy konferencję organizowaną przez OIPiP w Gdańsku.

Czytaj więcej...


Abena Polska weźmie udział w XIV Konferencji opieki długoterminowej w Gdańsku

26.04.2016 Już w najbliższy czwartek w Hospicjum im. Ks. Edwarda Dutkiewicza w Gdańsku, pod hasłem „ Ku zdrowej i bezpiecznej starości”, odbędzie się XIV Konferencja opieki długoterminowej. Spotkanie organizowane jest przez Komisję ds. Opieki Długoterminowej i Komisję ds. Leczenia Ran, działające przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

Czytaj więcej...


Konferencja naukowo-szkoleniowa w Wiśle za nami!

25.04.2016 Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska firmowego. Galerię zdjęć z konferencji w ramach XIX Zjazdu PSPE można zobaczyć na stronie.

Czytaj więcej...