Aktualności

Abena Polska weźmie udział w XIV Konferencji opieki długoterminowej w Gdańsku

26.04.2016 Już w najbliższy czwartek w Hospicjum im. Ks. Edwarda Dutkiewicza w Gdańsku, pod hasłem „ Ku zdrowej i bezpiecznej starości”, odbędzie się XIV Konferencja opieki długoterminowej. Spotkanie organizowane jest przez Komisję ds. Opieki Długoterminowej i Komisję ds. Leczenia Ran, działające przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

Czytaj więcej...


Konferencja naukowo-szkoleniowa w Wiśle za nami!

25.04.2016 Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska firmowego. Galerię zdjęć z konferencji w ramach XIX Zjazdu PSPE można zobaczyć na stronie.

Czytaj więcej...


Dni Skandynawskie w Szczecinie

22.04.2016 „Wszystkich serdecznie zapraszamy na Dni Skandynawskie, które już po raz trzeci odbywają się w Szczecinie” – powiedział Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. „Cieszymy się, że już od kilku lat możemy prowadzić owocny dialog z krajami skandynawskimi, tak dla nas bliskimi” – dodał Krzystek, podczas otwarcia konferencji biznesowej w ramach Dni Skandynawskich, w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

Czytaj więcej...


Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii i Abena Polska wspólnie propagują zdrowy trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców Pomorza

20.04.2016 PTSS oddział w Gdańsku rozpoczęło akcję profilaktyczną w przedszkolach i początkowych klasach szkół podstawowych na terenie województwa Pomorskiego, której celem jest zwiększenie świadomości i propagowanie zdrowego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców.

Czytaj więcej...