Aktualności

Szwedzki książę Oscar urodził się z pomocą produktów firmy Abena

13.04.2016 Nie tak dawno cała rodzina królewska w Szwecji, jak i cała Szwecja żyła narodzinami księcia Oscara Carla Olofa, w szpitalu Karolińska w Solnej. W narodzinach księcia Skanii swój udział miała również firma Abena.

Czytaj więcej...


Abena Polska na targach SALMED w Poznaniu

06.04.2016 W dniach 12-14.04.2016 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. Wśród wystawców nie zabraknie firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...


Abena Polska. Zawsze blisko Ciebie. Jak to robimy?

24.03.2016 Abena Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu posiadającego swoje przedstawicielstwa w 80. krajach na całym świecie, zatrudniające w sumie ponad 1500 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 2005 roku. Centrala firmy w Polsce znajduje się w Łozienicy pod Goleniowem, w województwie zachodniopomorskim. Posiadamy także dwa oddziały.

Czytaj więcej...


Abena Polska na konferencji w Lwówku Śląskim

21.03.2016 18.marca w Lwówku Śląskim odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa „Epidemiologia XXI wieku”, której sponsorem i aktywnym uczestnikiem była firma Abena Polska. Wszyscy zaproszeni goście mogli zapoznać się z produktami firmy Abena na specjalnie przygotowanym stoisku, gdzie producent z siedzibą w Łozienicy zaprezentował m.in. najnowsze rękawice, odzież ochronną, czy też produkty do ochrony łóżka. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami dostępnymi w e-sklepie.

Czytaj więcej...