Aktualności

Bo pomagać zawsze warto

07.12.2017 Abena Polska postanowiła wesprzeć szczytną akcję „Cicha Noc”, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z oddziału intensywnej terapii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Miejsce wyjątkowe. Panuje tam wszechobecna cisza, która pozwala jeszcze mocniej zrozumieć, czym jest i jak wygląda walka o życie najmłodszych pacjentów.

Czytaj więcej...


Komunikat: W najbliższy piątek utrudniony kontakt z pracownikami firmy Abena Polska

08.11.2017 Chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych klientów oraz partnerów biznesowych, że w najbliższy piątek tj. 10/11/2017 kontakt z pracownikami firmy Abena Polska może być ograniczony.

Czytaj więcej...


Dzień Dziecka z promocją

29.05.2017 Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, firma Abena Polska przygotowała specjalną promocję na produkty Bambo Nature.

Czytaj więcej...


„Disruption Council” szukając inspiracji odwiedził firmę Abena

29.05.2017 Disruption Council „a Partnerships for Denmark’s future”, to nowa inicjatywa powstała w ramach Duńskiej Konfederacji Związków Zawodowych, przy poparciu rządu w Kopenhadze. Do głównych zadań Disruption Council należy dbanie o pracowników i wspieranie inwestycji, a wszystko to w oparciu o rozwój nowych technologii i z poszanowaniem bezpieczeństwa miejsc pracy.

Czytaj więcej...