Aktualności

Świąteczna Promocja Bambo Nature

06.12.2016 Abena Polska z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowała promocję na wybrane pieluszki Bambo Nature dostępne w naszym sklepie internetowym i na allegro.

Czytaj więcej...


Szkolenia produktowe w Gniewinie

12.10.2016 7. i 8. października w hotelu Mistral w Gniewinie odbyły się szkolenia produktowe dla Domów Pomocy Społecznej i Domów Opieki z województw zachodniopomorskiego i pomorskiego. Panel tematyczny obejmował zagadnienia związane z tradycyjnymi i nowoczesnymi metodami mycia ciała oraz inkontynencją.

Czytaj więcej...


Seniorzy i niepełnosprawni – kultura i sztuka - PUMA 2016

10.10.2016 Abena Polska była partnerem organizowanego już po raz dwudziesty drugi Międzynarodowego Przeglądu Umiejętności Artystycznych Amatorskich Zespołów Seniorów i Osób Niepełnosprawnych PUMA 2016 w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej...


Twierdza Boyen w Giżycku zdobyta

27.09.2016 W minioną sobotę, na terenie Twierdzy Boyen w Giżycku, ponad 900. uczestników wzięło udział w kolejnej edycji ekstremalnego biegu z przeszkodami – Runmageddon. Oczywiście niezwykle silna, dobrze zmotywowana i przygotowana drużyna firmy Abena Polska wzięła udział w zawodach. Na sześciokilometrowej trasie organizatorzy rozstawili ponad 30 przeszkód.

Czytaj więcej...