Aktualności

W czwartek rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi

20.09.2016 W dniach 22-24.09.2016 w Łodzi, już po raz 24. odbędą się Międzynarodowe Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – Rehabilitacja 2016. Wszystkich gości i zwiedzających serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Abena Polska (nr 9), na którym można będzie spotkać się ze specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przybliżą Państwu ofertę produktową naszej firmy.

Czytaj więcej...


Pożegnanie lata z PDD w Gdańsku

30.08.2016 W sobotę 27. sierpnia odbyła się jubileuszowa edycja ”Pożegnania lata z PDD”. Na spotkaniu w gdańskiej karczmie „Wróblówka” nie mogło zabraknąć stoiska, na którym zaprezentowaliśmy nasze produkty.

Czytaj więcej...


Coraz głośniej o inkontynencji!

21.06.2016 W tym tygodniu o inkontynencji jest i będzie bardzo dużo i głośno. Wczoraj Abena Polska uczestniczyła w konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie „UroConti”, które stara się przybliżyć istotę problemu nietrzymania moczu. Ogólnopolska Konferencja w Warszawie zbiega się z rozpoczynającym się dzisiaj Światowym Tygodniem Inkontynencji organizowanym przez WFIP.

Czytaj więcej...


DPS św. Józefa w Mieni - "Śpiewać każdy może 2016"

13.06.2016 Ponad pół tysiąca uczestników, reprezentanci z dwóch województw oraz liczni przedstawiciele z domów pomocy, administracji publicznej i samorządowej wzięło udział w XII Edycji Pikniku Integracyjnego w Domu Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli firmy Abena Polska.

Czytaj więcej...