INFORMACJE

ZAZ Goleniów – Dzień bezpieczeństwa pracy

01.07.2019 W piątek 28.06.2019 w ramach kampanii społecznej Centralnego Instytutu Ochrony Pracy „Moda na Bezpieczeństwo”, na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, Zakład Aktywności Zawodowej w Goleniowie zorganizował Dzień bezpieczeństwa pracy.

Czytaj więcej...


Abena z Europejską Nagrodą” Kate Granger Award for Campassionate Care” za inteligentne rozwiązanie do inkontynencji Abena Nova

18.06.2019 Abena Nova, to rozwiązanie stworzone przez firmę Abena we współpracy z Medisens. Już w ubiegłym roku produkt został doceniony i zdobył prestiżową nagrodę National Innovation Award. Teraz czas na kolejne wyróżnienie.

Czytaj więcej...


Międzynarodowy Dzień Moczenia Nocnego

28.05.2019 Nocne moczenie się i inkontynencja, są częstymi zaburzeniami wśród dzieci. Przyczyn powstawania może być wiele. Dziś jednak, wiemy już jak radzić sobie z tymi zaburzeniami. Dzieci nigdy więcej, nie powinny martwić się skutkami występowania moczenia się i inkontynencji.

Czytaj więcej...


Dzień Mamy - promocja Bambo Nature

17.05.2019 Z okazji zbliżającego się Dnia Matki, w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy specjalną promocję na wszystkie produkty Bambo Nature.

Czytaj więcej...