INFORMACJE

Umiejętne zarządzanie produktem w szpitalach i placówkach ochrony zdrowia

17.04.2018 Nasi koledzy i koleżanki z Danii wraz ze szpitalem w Kolding przez ponad rok testowali produkty jednorazowego użytku firmy Abena: fartuchy, ubrania, bieliznę, prześcieradła, czy poduszki. Projekt miał na celu porównanie ubrań tradycyjnych i jednorazowych oraz zestawienie wszystkich za i przeciw. Wniosek jest jeden.

Czytaj więcej...


Akademia leczenia odleżyn w Łodzi

28.03.2018 Akademia leczenia odleżyn, to cykl szkoleń dla pielęgniarek, zorganizowanych przez czołowych producentów i dystrybutorów w Polsce, którzy w ofercie posiadają bogate portfolio produktów do leczenia odleżyn i ran przewlekłych. W minioną sobotę (24.03.2018), spotkanie miało miejsce w Łodzi, w sali konferencyjnej Hotelu Borowiecki.

Czytaj więcej...


Abena Polska na targach Salmed 2018

26.03.2018 Za nami 27. edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018. W Poznaniu nie mogło zabraknąć również firmy Abena Polska, która zaprezentowała swoje nowości produktowe.

Czytaj więcej...


Diamentowa Abena

16.02.2018 Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Abena Polska została wyróżniona przez miesięcznik Forbes. Otrzymaliśmy Diament Forbes’a 2018 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł, w województwie zachodniopomorskim. Warto podkreślić, że dla firmy Abena Polska, to już trzecie wyróżnienie w ostatnich czterech latach.

Czytaj więcej...